Önce kendim için karar verdim blog yazmaya. Çünkü yazarken eğleneceği mi biliyordum, öyle de oldu… Sayfaya verdiğim isimden de belli olduğu gibi, bir not defteri bu, çantamdakinden farkı, OKUMAK SERBEST :)

Ben yazıp, ben okuyabilirim de sorun yok ama defteri açana, okumaya değer bulana hatta iki satır yorum yapana da yürekten EYVALLAH…

Burası, bazen dırdır yaptığım, birilerinin kafasına taş attığım, bazen hafiften kıskançlıkla  ‘aman da ne güzel yapmışlar’ dediğim, bazen bilgiçlik taslayıp, bazen başımı öne eğerek, birilerine ‘büyüğümsün’ diyebildiğim, bazen saçmaladığım (şimdiden affola), bazen feci ciddi takıldığım, özetle insanca bir sayfa işte…

Eeee, bazen söyleyeceklerim oluyor, naçizane eleştirilerim hepiniz gibi… Fikrimde olur paylaşmaya değer bulduğum ya da başkalarının fikirleri. Pazarlamaya dair her bilgiyi, gelişmeyi kovalamaya gayret ediyor, okuyor, araştırıyorum. Evde, TV karşısında, iş yerinde kafa dağıtma ödülü verdiğimde kendi kendime, okuyorum yazanları, çizenleri, bizden ya da başka memleketlerden… Öğrendikçe keyif alıyorum, gözlerimi tavana dikip “hımm demek böyle” diyip senaryolar yazıveriyorum.

Ben burada; örnek olaylar, yapılanlara yerli, yersiz, tatlı, tatsız eleştiriler, başka sitelerden, bloglardan alıntılar, sesli düşüncelerim, sorularım, sorgularım ve hep iş hep iş olmaz diyerek birazda bana özel, içimden gelen vızıltılar ile var olacağım.

Bütün bunları yaparken;

Kopyala, yapıştır yapmayacağıma, yaparsam da kimden kopyalayıp neden yapıştırdığımı paylaşacağıma, burayı çok fazla başı boş bırakmayacağıma, acımasız olmayacağıma, değer bileceğime, yiğide hakkını vereceğime, yiğit olmayanı nazikçe yereceğime, eğri oturup doğru kalkacağıma, ayağımı yorganıma göre uzatıp haddim olmayana bulaşmayacağıma ant içerim :)

 

2

Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorumunu Duymak İsterim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir