Benim ki hani “küçükken elime saç fırçasını alıp ayna karşısında şarkı söylerdim” benzeri bir şey :)

Küçükken şiir yazmayı çok severdim, uydurur dururdum, birde büyük lafları ederek hani:)
Anne, babalar çocuklarının bir şeylere yeteneği olmasından gurur duyar yoksa da zorla oldurmaya çalışırlar ya, babamın da eşine dostuna ‘ çok yetenekli lambaya bakıp şiir yazıyor ‘ dediğini hatırlarım hala… :)
Şimdi aklıma gelince ‘ ilahi baba ‘ diyerek gülümsüyorum kendi kendime. Yok tabii öyle bir yetenek, dedim ya uydurur dururdum…

Ama hayatım boyunca duygularımı en iyi yazarak paylaşabildim, kızsam da, üzülsem de, sevsem de, eğri büğrü de olsa karaladım kağıda… Hani denir ya; bir şeye kızdığında önce al kağıdı kalemi eline yaz, yazdıktan sonra eğer hala aynı hissediyorsan paylaş. Bu bir çözüm gerçekten, işe yarıyor.

Bu sayfayı önce kendim için hazırladım. Geç mi kaldım bilmem ama zamanı şimdi gelmiş diyorum, geçiyorum.

İş alanım (Pazarlama) ile ilgili küçük notlar, fikirler, bağlantılar paylaşmak, anlatıp rahatlamak, eleştirip ferahlamak, deneyimlerimi, önerilerimi, düşüncelerimi yazmak, benimle aynı fikirde olan / olmayan insanlarla 2 satır laf etmek… Hepsinin aslı, kendimi geliştirmek amacım… Günlük işte, gün gün olmasa bile sık sık…

Yaşıyoruz… Yaşadıkça fark ediyoruz, deneyimliyoruz, öğreniyoruz ve anlatıyoruz… Buda benden bir anlatı defteri, SEÇİL’in DEFTERİ.

Sevgiyle

2

Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorumunu Duymak İsterim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir