Merhaba ben 2015!

Merhaba ben 2015!

Yepyeniyim, çok havalıyım, acayip iddialıyım, baksana gözlerime nasıl da parıldıyor :)

Sen şimdiden seviyor ve inanıyorsun ya bana, daha da ışıldıyorum ve güçleniyorum. Kapındayım, geliyorum, geldim… Başla geri saymaya, ıslıkları unutma, kırmızısız karşılama!

Sıraladın mı isteklerini? Yapmadıysan yap,  çünkü sen onları içten istemez ve sıralamazsan ben senin için ne yapabilirim ki?
Duyuyorum “Aman canım her yıl aynı istekler işte, olmadı gitti.” diyorsun, haklısın! Benden öncekiler çalışmamış yine, tembel bunlar yahu…
Ya da siz iyi bir ekip olmadınız ya da sen doğru hedefler koymadın mı acaba? Aman neyse ne, unutalım şimdi bunları, geçmiş geçmişte kaldı. Bak bana, bak canım korkma! Aldırma öyle kırmızı halıda havalı havalı geldiğime, şöhret biliyor musun bir başka! :)  Hak ver canım, her yerde adım geçiyor; vitrin camları, tebrik kartları, sokaklar, binalar, dergiler, gazeteler… Herkes benden bahsediyor, bırak tadını çıkarayım.

Yine çok hazırlandınız ben geliyorum diye, eksik olmayın iyi ki varsınız :) Hediyeler aldınız sevdiklerinize, üzerine mutluluk, şans, başarı, aşk dolu dilekler yazdınız. Ah o ajandalar, ne de güzellerini yapmışlar. Şimdilerde yeni yıl olmak bir başka :)

Çok heyecanlıyım, senin hayatında nasıl yer alacağım inan senden çok merak ediyorum. Benimle büyük bir başarıya imza mı atarsın, yeni girişimin hayat bulur da “ işte hayallerimin yılı” mı dersin, hayatının aşkı ile tanışır, sigarayı bırakır, rakıya başlarsın belki ha? İşte sırt sırta verirsek olur, hep birbirimizin gözlerine bakarsak olur. Kavga da edebiliriz, bazen küseriz de belki… Ama sen bana inanmayı bırakma, bırakma ki en az 1 şey için “SENİN YILIN” olabileyim.

“Eskisinden hayır mı gördük  de yenisinden görelim. Bunların hepsi aynı…” DEME
E bir şans ver bana, kırmasana şevkimi… İddialıyım diyorum, çok seveceksin diyorum, bir başkayım diyorum.  Kur hayallerini, sırala isteklerini, aç şişeyi, gör dibini… Gerisi bende 😉

Ben 2015
Senin yılınım, haydi tanışalım…

4
1 Comment

Yorumunu Duymak İsterim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir